Piomarco car & home

Olejki Piomarco Chanti

Profesjonalny olejek zapachowy o dlugotrwałym i intensywnym dzialaniu.
Oryginalne perfumy do auta i do domu!

Olejki Piomarco Chanti:

Profesjonalny olejek zapachowy o długotrwałym intensywnym działaniu.

Przeznaczony do wszystkich pomieszczeń: toalet, łazienek, pokoi, restauracji, biur, korytarzy, poczekalni, autokarów, samochodów, klubów, dyskotek itp.
Skutecznie likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy, np.: z wc, kanalizacji, po papierosach, zwierzętach, resztkach organicznych, substancjach chemicznych, ropopochodnych itd.
Dzięki skoncentrowanym naturalnym składnikom pozostawia przyjemny zapach perfum kilkakrotnie dłużej niż inne odświeżacze (minimum 1-2 dni).
Nietoksyczny. Nie uczula. Posiada właściwości dezynfekujące. Najwyższa jakość i wydajność w Polsce. Gwarancja satysfakcji!Olejek dostępny jest w następujących zapachach:
Oryginalne perfumy do auta i do domu!

KWIATOWO-CYTRUSOWY

(rozpylacz niebieski) - przyjemny zapach letnich kwiatów, połączony z nutą dojrzałych cytrusów, przeniesie Cię w świat ogrodów pełnych słońca. Intensywna i długotrwała nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach, szczególnie w łazienkach i toaletach.

Kup teraz

ORIENTALNO-KORZENNY

(rozpylacz biały) - fascynujący zapach orientalnej tajemniczości połączonej z nutą korzennych przypraw, dodającą wyrazistości, sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Zdecydowana i intensywna nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach, także dużych i przestrzennych.

Kup teraz

WANILIA Z CYTRUSEM

(rozpylacz czerwony) - słodka, radosna nuta wanilii, przełamana rzeźkim cytrusem, przypomni Ci pyszny niedzielny deser. Przyjemna nuta zapachowa szczególnie polecana do pokoi, jadalni, punktów gastronomicznych, aut.


Kup teraz

EGZOTYCZNE LICZI

(rozpylacz pomarańczowy transparentny) - przyjemny, słodkawy zapach chińskiego owocu liczi, sprawi że poczujesz się jak w egzotycznym sadzie. Radosna nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach i samochodach.

Kup teraz

DRZEWO SANDALOWE

(rozpylacz jasnozielony transparentny) - relaksujący, zapach indyjskiego drzewa sandałowego o egzotycznej, orientalnej nucie, przeniesie Twoje myśli w podróż do dalekiego kraju. Intensywna i długotrwała nuta zapachowa polecana do wszystkich miejsc.

Kup teraz

KWIATOWY SEN

(rozpylacz fioletowy transparentny) - luksusowy i delikatny zapach kwitnących kwiatów, przypomni Ci ciepłe i romantyczne majowe wieczory. Zmysłowa, delikatna nuta zapachowa polecana do miejsc, gdzie zbyt intensywny zapach nie jest pożądany.

Kup teraz

JAPONSKA WIOSNA

(rozpylacz biały transparentny) - zniewalający, zapach kwitnącej wiśni połączony z nutą budzących się do życia drzew oraz rozkwitających wiosennych kwiatów, pobudzi zmysły i doda wiosennej życiowej energii. Nuta zapachowa polecana do stoowania we wszystkich pomieszczeniach.

Kup teraz

OWOCOWA PASJA

(rozpylacz żółty transparentny) - słodki, zdecydowany zapach z nutą maliny, melona i cytrusa wprowadzi Cię w radosny nastrój. Intensywna, radosna nuta zapachowa polecana do stosowania we wszystkich pomieszczeniach.

 

Kup teraz

ZIELONA HERBATA I GRUSZKA

(rozpylacz zielony) -spokojny, oryginalny zapach liści zielonej herbaty urozmaicony nutą owocu dojrzałej gruszki, sprawi że poczujesz się jak w luksusowej herbaciarni. Świeża nuta zapachowa polecana do pokoi, jadalni, punktów gastronomicznych, aut i innych pomieszczeń.


Kup teraz

PATCHOULI SECRET

(rozpylacz zielony) -tajemniczy, bogaty, ekskluzywny zapach perfum. Luksusowa woń poprawia nastrój, działa uspokajająco na zmęczony organizm.

Kup teraz

 

 

Oferta cenowa:

Wyszczególnienie

Opakow.

PIOMARCO CHANTI (wszystkie zapachy)

0,25 ml

PIOMARCO CHANTI (wszystkie zapachy)

0,5 ml

PIOMARCO CHANTI (wszystkie zapachy)

1 l

PIOMARCO CHANTI (wszystkie zapachy)

5 l

Zamówienie od 500 zł wysyłka gratis.